Tel.: (8-5) 241 20 87

Apie mus

UAB „BESTAS“ – nuo 2005 metų užsiima didmenine ir mažmenine prekyba gyvūnų pašarais. Esame oficialūs Wielink Diervoeders B.V. atstovai Lietuvoje.

Wielink Diervoeders B.V. yra kompanija, kuri gamina šunų, kačių, paukščių, avių, ožkų, arklių, triušių pašarus. Įmonė įkurta po antrojo pasaulinio karo 1945m. Visas gyvūnų ėdalų, pašarų ir lesalų asortimentas turi pripažintą visoje Olandijoje (Nyderlanduose) prekinį vardą.

Nuo to laiko, kai kompanija pradėjo gaminti sausą šunų ėdalą Barca Premium – Wielink bendradarbiauja su daug klientų visoje Olandijoje, Europoje bei visame pasaulyje, pavyzdžiui: Belgija, Italija, Anglija, Vokietija ir kt. Wielink Diervoeders kompanijos gaminamas šunų maistas yra pripažintas daugelyje Europos ir viso pasaulio šalių, yra mėgstamas visų veislių šunų. Į sausą ėdalą įeina tik aukščiausios kokybės sudedamosios dalys, kurios gerina virškinimą, nes didesnė maistingųjų medžiagų dalis yra pasisavinama šuns organizmo. Šuo gauna jam reikalingą energiją nes maistas yra gerai virškinamas, šuns fekalijos yra minimalios. Maistas yra granuliuotas. Kiekviena granulė yra nedidelis, paprastas rutuliukas, kuriame yra reikalingas kiekis natūralių medžiagų. Kompanija pasiekė tikslą, kad Barca Premium – Wielink sausas šunų ėdalas yra gaminamas iš išskirtinai natūralių medžiagų, be jokių dirbtinių dažiklių ir kvapiųjų medžiagų. Todėl Barca Premium – Wielink sauso šunų ėdalo gamintojai užtikrina malonaus skonio, aukštos kokybės visada šviežią sausą šunų ėdalą .